Hizmetlerimiz

Peyzaj Projelendirme

Image 1

Peyzaj Planlama ve Tasarım Projeleri

Mesleki bilgilerimiz ve tecrübelerimiz ile üst ölçeklerde peyzaj planlama hizmetlerinden alt ölçeklerde plan, tasarım, çevre düzenleme ve ruhsat projelerinin hazırlanması konularında faaliyet göstermekteyiz.

Image 2

Yapısal ve Bitkisel Peyzaj Uygulama Projeleri

Tasarlanan peyzaj projesinin alanda uygulanabilir olması için arazinin eğimi, iklim koşulları, altyapı özellikleri vb. şartlar göz önüne alınarak özgün peyzaj uygulama projeleri ve projeye ilişkin detay projeleri hazırlamaktayız. Estetik yapısal ve bitkisel malzeme seçimleri sunarak alana uygun öneriler geliştirmekteyiz.

Image 3

3D Görselleştirme

Projenin tasarımının ardından 2 ve 3 boyutlu sunum tekniklerini kullanarak, hayal ettiğiniz peyzaj projesinin bitmiş halini sanal ortamda görmenizi sağlıyoruz.

Peyzaj Uygulama

Image 1

Bitkisel Uygulama

Bitkisel materyal peyzaj projelerinin temelini oluşturmaktadır. Doğru, estetik, alanın iklime uygun ve dayanıklı bitki seçimlerimiz ile dört mevsim boyunca yeşil bahçeye sahip olmanız mümkündür. Projede önerdiğimiz bitkileri alana getirip projeye uygun olarak dikimini ve bakımını gerçekleştiriyoruz.

Image 2

Yapısal Peyzaj ve Sert Zemin Uygulamaları

Kaya bahçeleri, zen bahçeleri, yürüyüş yolları, taş sedir, duvar uygulamaları, çocuk oyun alanları vb. yapısal peyzaj uygulamaları yapmaktayız.


  • Kakma Çakıl Uygulamaları
  • Podima Uygulamalar
Image 3

Çim Alan Tesisi

Çim alan uygulamasında alanın tesviyesi, yabani ot temizliği, drenaj, toprak işleme, gübreleme, sulama, silindirleme gibi altyapı çalışmaları ile toprak hazırlığı çok önemlidir. Toprak hazırlığının ardından ister çim tohumu ile isterseniz de rulo çim kullanılarak çim alan tesisi gerçekleştirilmektedir.

Image 3

Sulama Sistemleri Uygulaması

Otomatik sulama sistemleri yardımıyla bitkileriniz ve çim alanlarınızın periyodik olarak sulanmasını sağlıyoruz.

Image 3

Aydınlatma Sistemleri Uygulaması

İç mekanda olduğu gibi dış mekanda da aydınlatma çok önemli bir unsurdur. Alçak ve yüksek aydınlatmalar, duvar aplikleri, ışıklı saksılar, led ağaç aydınlatmaları vb. uygulamalar ile görsel kalitesi yüksek mekanlar yaratmaya çalışıyoruz.

Image 3

Bakım Hizmetleri

Uygulanan bitkisel alanların sürekliliğinin sağlanması periyodik bakım ile mümkün olmaktadır. Bu nedenle bitkilerinizin ve çim alanlarınızın ihtiyaç duydukları budama, yabani ot temizliği, solan çiçeklerin uzaklaştırılması, hastalık ve zararlılarla mücadele etme vb. bakım hizmetlerini sunuyoruz.

Ahşap Uygulama

Image 1

İç Mekan Ahşap ve Metal Uygulamalar

Ahşap ile farklı materyalleri bir arada kullanarak iç mekanlarınıza farkındalık yaratmaktayız. Metal-ahşap bileşimli sehpalar, konsol, yemek masası, dresuar gibi iç mekan mobilyalarında özel imalat yapabilmekteyiz.


  • Fuar Stand Düzenlemeleri
Image 2

Dış Mekan Ahşap Uygulamalar

Ahşabın ahengi ile bahçelerinizi buluşturuyoruz. Ahşap dış mekan ürünlerin tasarımı, imalatı ve yerinde montajını gerçekleştirmekteyiz.


Dış mekan ahşap uygulama alanlarımız:


  • Zemin Deck Uygulamaları
  • Bank ve Oturma Birimleri
  • Pergola ve Kameriyeler
  • Saksılar
  • Bahçe Çitleri
  • Hayvan Barınakları

Danışmanlık Hizmetleri

Image 1

Danışmanlık Hizmetleri

Peyzaj mimarlığı faaliyetleri kapsamında yapısal ve bitkisel peyzaj projelerinin hazırlanması ve alanda aplikasyonunun sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için teknik danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

İletişim